O nas

Uwielbiamy Was rozpieszczać!

Praca jest naszą pasją, dlatego w salonie tworzymy atmosferę rodzinną i przyjacielską. Jeśli szukacie salonu o niepowtarzalnym klimacie, chcecie miło i przyjemnie spędzić czas i zrelaksować się to dobrze trafiliście.
W naszym salonie mamy dość obszerną ofertę i wyspecjalizowanych fachowców. Każda z Nas ma swoją specjalizacje, w której się realizuje i jest w niej najlepsza. Zawsze uśmiechnięte wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i staramy się, aby czas spędzony z nami wspominali miło i żeby był on przyjemną odskocznią od dnia codziennego.
Największą uwagę przykuwamy efektom naszej pracy, zawsze stajemy na wysokości zadania tak, aby usługa u nas wykonana była na najwyższym poziomie i efekt był pozytywnym zaskoczeniem każdego z Was. Pracujemy na najlepszych produktach oraz szkolimy się u najlepszych specjalistów. Stale rozwijamy swoje umiejętności, nie pozostając w tyle z nowościami.
Dbamy o to byście podczas zabiegów czuli się wyjątkowo, komfortowo i bezpiecznie. Stawiamy na wysoką higienę naszej pracy. Do zabiegów używamy tylko jednorazowych materiałów, narzędzia używane do zabiegów są sterylizowane w autoklawie. Stosujemy karty klienta, podpisywane przez Was przed każdym zabiegiem, po to aby poznać szczegółowo wasze potrzeby, wykluczyć przeciwskazania i doradzić w dalszej pielęgnacji.
Naszymi partnerami są znane firmy w branży Beauty nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Sa nimi Dermalogica, Purles, RevitaCare, PHformula, SPN, Nailac, CND.

Nasz zespół

Iza Koc – właściciel salonu, kosmetolog, specjalista linergista

Sprawnie rozwija salon, tworząc w nim ciepłą i rodzinną atmosferę. Dba o wysoki standard obsługi klienta i każdy aspekt wystroju lokalu, tak by wizyta w salonie stała się nie tylko elementem pielęgnacji, ale również chwilą relaksu. Stawia na pełen profesjonalizm i doskonałą jakość.
Z wykształcenia jest kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia na wydziale Nauk o Zdrowiu, Dwuletnie Studium Kosmetologii oraz Roczną Szkołę Makijażu Permanentnego i Mikropigmentacji Medycznej w Broadway Beauty College.
Branżą kosmetyczna i dbałością o urodę interesowała się już jako licealistka, dlatego spełnia się w swoim zawodzie i otwarcie mówi o tym, że uwielbia swoją pracę. Działa z nieustającą pasją, wkładając w prace całe serce. Stale poszerza wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach i kongresach z kosmetologii, dermatologii i medycyny estetycznej.
W codziennej praktyce kosmetologa, profesjonalnie zajmuję się problemami estetycznymi skóry twarzy, ciała oraz owłosionej skóry głowy. Zadowolenie klienta jest dla niej sprawą priorytetową, dlatego wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty. Są nimi między innymi: zabiegi pielęgnacyjne, oczyszczające i odmładzające na twarz, peelingi chemiczne, mechaniczne oraz medyczne, mezoterapia igłowa i mikroigłowa, depilacja laserowa, karboksyterapia, liposukcja.
Pozyskała również tytuł Specjalista Linergista i od 3 lat zajmuję się makijażem permanentnym oraz wizażem. Jest to jej drugi konik i pasja. Stale poszerza umiejętności w tym zakresie.

Julia Rischuk - stylistka paznokci

Każdego klienta wita ciepłym uśmiechem. Jej praca jest największą pasją w jej życiu i dodaje siły do dalszego rozwoju. W branży beauty działa już od 10 lat i przez ten okres wypracowała mistrzowską technikę idealnego manicure. Julia jest również prawdziwą artystką, nie jest dla niej trudnością namalować na paznokciu piękny krajobraz. Od 4 lat przekazuje swoją wiedzę jako instruktor. Uwielbia rozmawiać z ludźmi i potrafi słuchać, co jest ważną kwestią w tej branży. Dąży do tego, aby spełniać marzenia stylistyczne na paznokciach swoich klientów, jednocześnie doradzając i odpowiadając na trudne pytania.

Karolina Leśniewska – stylistka paznokci

Studentka kosmetologii na Wyższej Szkole Inżynierii i zdrowia w Warszawie. Wybór studiów nieprzypadkowy. Od zawsze interesowała się urodą, makijażem i stylizacją paznokci. Od 3 lat rozwija się i pracuje w branży beauty z naciskiem na stylizację paznokci. Manicure, pedicure i zdobienia stały się jej pasją dlatego cały czas pogłębia swoją wiedzę po przez kursy i szkolenia. Jest osobą cierpliwą, miłą i komunikatywną. Uśmiechem wita każdego klienta i dba o to, aby czuł się dobrze i swobodnie. Życzliwa i zawsze uśmiechnięta z pozytywnym nastawieniem do życia. Odkąd pamięta interesuje się malarstwem i szeroko pojętą sztukę.

Mariola Piwnik – fizjoterapeuta

Z wykształcenia mgr fizjoterapii oraz dyplomowana masażystka z kilkuletnim doświadczeniem. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej oraz Wyższą Szkołę Społeczno-Przyrodniczą w Lublinie. Swoją wiedzę zdobywała w licznych szpitalach oraz placówkach rehabilitacyjnych. W swojej pracy nie skupia się tylko na wykonywaniu zabiegów na ciało ale wnika w głębszą istotę problemu dlatego zawód, który wykonuje jest jej życiową pasją. Głównie specjalizuję się w masażach leczniczych z wykorzystaniem technik terapii manualnej, masażach limfatycznych oraz masażach relaksacyjnych. Skończone kursy:

  • Terapia mięśniowo-powięziowych punktów spustowych
  • Masaże SP
  • Masaż Gorącą czekoladą
  • Masaż Bańską chińską
  • Masaż Gorącymi kamieniami
  • Masaż miodem

Kornelia Trochimiuk - fizjoterapeutka

Z wykształcenia fizjoterapeutka z kilkuletnim doświadczeniem. Ukończyła Wyższą Szkołę Kosmetologii i Ochrony Zdrowia w Białymstoku na kierunku fizjoterapia. Masażem zajmuję się od ponad 5 lat. Wykonuję m.in masaże klasyczne, relaksacyjne, gorącą czekoladą, bańką chińska, oraz zabiegi na ciało. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, wysłuchując uwag o stanie zdrowia i oczekiwań względem masażu. Podczas pracy dba o atmosferę spokoju, wyciszenia i relaksu. Poza pracą jej pasją są podróże.