Makijaż permanentny brwi

Idealne podkreślenie urody

Makijaż permanentny brwi – idealnie prosty i wymarzony kształt przez 24/7

Bardzo często nasze naturalne brwi mają różne mankamenty. Mogą być one powodem zbyt częstej i niewłaściwej depilacji, przez to są rzadkie, nierówne lub za krótkie. Czasami natura obdarowała nas jasnymi, cienkimi, prawie nie widocznymi włoskami na brwiach, powodując że nasza twarz jest smutna i wygląda zawsze na zmęczoną.
Wyraźnie podkreślone brwi zmieniają nasze rysy twarzy, sprawiają że wyglądamy młodziej. Codzienne robienie makijażu, tak aby lepiej wyglądały wymaga czasu, cierpliwości i umiejętności, a efekt jest tylko chwilowy.
Dlatego dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą cieszyć się idealnym łukiem brwiowym przez cały czas jest makijaż permanentny. Nie trzeba przejmować się już tym, że w ciągu dnia makijaż brwi zetrze się i będzie wyglądać nieestetycznie. Uciążliwe malowanie kredką czy henną nie będzie już potrzebne.

Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online lub telefonicznie

Sprawdź terminy
Mokijaż permanentny brwi Warszawa mokotów

Makijaż permanentny brwi to idealne podkreślenie urody.

Aby makijaż permanentny naturalnie wyglądał w tym celu dobieramy odpowiedni barwnik z dużej palety barw pigmentów. Kolory te występują od jasnych beży, które są idealne dla blondynek do głębokich ciemnych brązów. Dobieramy pigment tak, aby pasował do karnacji, kooru oczu, włosów oraz wieku. Następnie rysujemy odpowiedni kształt brwi, tak żeby pasował do całej twarzy. Kolejnym krokiem jest dobranie odpowiedniej metody, jaką będzie wykonany makijaż permanentny brwi. Bardzo naturalnej metody włoskowej tzw. microblading, naturalnej metody cieniowanej tzw. ombre lub połączniu tych dwóch metod w jedną, dające efekt naturalnego połączenia cienia i włosków, przy bardzo wymagających brwiach.

Makijaż permanentny brwi metodą cienia.

Metoda cienia to metoda delikatnego rysunku w linii brwi, sprawiając wrażenie cienia pod włoskami. Podobny efekt do henny lub do malowania brwi pomadą, cieniem do brwi.

Makijaż permanentny brwi metodą włoskową tzw. microblading.

Metoda włoskowa polega na precyzyjnym rysowaniu poszczególnych włosków, aby dały wrażenie naturalnie gęstych brwi. W ten sposób, optycznie zagęszczamy brwi, możemy je wydłużyć, unieść i nadać im symetryczny, idealny kształt. Metoda włoskowa gwarantuje, częściową lub całkowitą rekonstrukcje brwi.
Brwi - metoda włoskowa - microblading 800 zł
Brwi - metoda cieniowana 800 zł
Brwi - metoda łączona - cień+włoski 900 zł+