Makijaz

Makijaż dobieramy indywidualnie do typu urody, wieku, koloru oczu, włosów oraz do okoliczności. Podkreślamy nim wszystkie atuty Twojej urody, a przy okazji tuszujemy wszelkie niedoskonałości. Dobieramy odpowiednią gamę kolorystyczną, która pasuje do Twojej karnacji. Dopasowujemy podkłady i pudry tak, aby Twoja twarz nie sprawiała wrażenia sinej i szarej, tylko pięknej, zdrowej i promienne, żeby przez całą imprezę prezentowała się nieskazitelnie i świeżo. Pracujemy jedynie na profesjonalnych kosmetykach takich jak: Estee Lauder, Mac, Anastasia Beverly Hills, Urban Decay, Nyx, Sephora, Zoeva. Dzięki temu makijaż nie będzie się tylko pięknie prezentował, ale również nie rozmaże się, będzie trwały i idealne wykończony.

Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online lub telefonicznie

Sprawdź terminy

Makijaż dzienny

Makijaż dzienny ma maskować niedoskonałości i podkreślać prawdziwe piękno kobiety. Nadajemy świeży, naturalny wygląd, tak aby skóra wyglądała gładko i promiennie. Idealny makijaż na co dzień podkreśla urodę, dlatego nakładamy tylko lekkie kosmetyki pasujące do naturalnego koloryty skóry i delikatnie ją rozświetlamy. Przed przystąpieniem do makijażu mocno nawilżamy skórę, żeby wyglądała pięknie i zdrowo.

Makijaż dzienny 100 zł

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy powinien być bardziej intensywny i wyrazisty niż makijaż dzienny. Przygotowujemy go do światła sztucznego, które odpija i pochłania kolory. Wykorzystujemy tutaj zróżnicowaną kolorystykę oraz wyraźne podkreślenie oczu lub ust. Oczywiście tonację oraz wyrazistość dobieramy indywidualnie do typu urody, kreacji oraz okoliczności klientki. Niezbędne jest użycie bronzera, różu na policzki czy rozświetlacza. Makijaż oka wzbogacamy często eyelinerem i sztucznymi rzęsami. Ten typ makeup-u nie kończy się na linii żuchwy, dlatego malujemy i rozświetlamy ramiona, dekolt bądź odsłonięte plecy.

Makijaż wieczorowy 140 zł
Makijaż wieczorowy + doczepienie kępek 160 zł

Makijaż okolicznościowy/ślubny

Makijaż ślubny wbrew pozorom nie jest łatwym makijażem, ponieważ łączy w sobie cechy makijażu dziennego, fotograficznego i wieczorowego. Przed makijażem ślubnym ważna jest pielęgnacja skóry, tak aby była ona mocno nawilżona. Ponieważ uroczystość, przeważnie zaczyna się w godzinach południowych lub popołudniowych, kiedy mamy światło dzienne, musimy stawiać na naturalny i promienny make-up. Ważne zatem jest, aby kolorystyka nie była zbyt intensywna, makijaż powinien być dość subtelny. Zważając na to, że ma być również makijażem wieczorowym i fotograficznym, należy jednocześni podkreślić piękne oczy panny młodej bądź jej ładne, pełne usta.

Makijaż okolicznościowy 160 zł
Makijaż okolicznościowy + doczepienie kępek 180 zł