Masaże

Chwila relaksu dla Ciebie

Masaż w Dream of Beauty to czas tylko dla Ciebie oraz sposób na zwolnienie tempa. Za pomocą masażu jesteśmy w stanie rozluźnić mięśnie, usunąć zwłóknienia i złogi mineralne w tkankach, zniwelować stany zapalne i usunąć ból.

Skorzystaj z bogatej oferty masaży klasycznych, relaksacyjnych oraz leczniczych. Masaże w naszym salonie wykonywane są przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem.

Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online lub telefonicznie

Sprawdź terminy

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny jest zabiegiem uspokajającym organizm oraz wprowadzeniem go w stan relaksu. To doskonała forma terapii dla każdego, pozwalająca zredukować napięcie mięśniowo – nerwowe, uzyskać uczucie odprężenia, zmniejszyć poziom stresu, zrelaksować umysł.
Masaż relaksacyjny sprawdzi się po w stanach zmęczenia fizycznego, jak i zmęczenia umysłowego, po ciężkim dniu pracy, czy przy doświadczeniu stresującej sytuacji.
Jest to bardzo delikatny masaż, prowadzony w spokojnej, wyciszonej atmosferze.
Masaż relaksacyjny (30 min.) 80 zł
Masaż relaksacyjny - całe ciało (60 min.) 140 zł
Masaż relaksacyjny - całe ciało (90 min.) 180 zł

Masaż klasyczny/leczniczy

Masaż klasyczny to najpopularniejsza forma zabiegu. W zależności od potrzeb może być masażem całego ciała lub skupiać się na wybranych partiach. Wpływa pozytywnie na samopoczucie, usuwa zmęczenie, zmniejsza nadmierne napięcie mięśni. W zależności od potrzeb Pacjenta może spełniać różne role: leczyć, relaksować lub wspomagać odchudzanie. Regularne zabiegi pozwalają utrzymać ciało w dobrej kondycji.
Masaż klasyczny/leczniczy - plecy (30 min.) 100 zł
Masaż klasyczny/leczniczy - całe ciało (60 min.) 150 zł
Masaż klasyczny/leczniczy - całe ciało (90 min.) 190 zł

Masaż limfatyczny/Drenaż limfatyczny

Masaż ( drenaż ) limfatyczny polega na usprawnianiu przepływu limfy w układzie krwionośnym, udrożnieniu węzłów chłonnych, likwidacji stanów zapalnych, optymalizacji transportu wody i soli mineralnych w organizmie oraz przyspieszeniu procesów immunologicznych.
Masaż limfatyczny (60 min.) 150 zł

Masaż bańką chińską – antycellulitowy i wyszczuplający

Bańki chińskie są stosowane już od ponad 3000 lat. Początkowo wykorzystywano je tylko w celach leczniczych lecz z czasem odkryto ich cudowne właściwości kosmetyczne.
Masaż bańką chińską sprawdza się jako zabieg antycellulitowy, ujędrniający oraz modelujący sylwetkę ciała. Wykonywany jest za pomocą gumowych baniek które zasysają próżniowo skórę i znajdujące się pod nią tkanki.
Masaż bańką chińską uda, pośladki (60 min.) 140 zł
Masaż bańką chińską uda, pośladki, brzuch (90 min.) 180 zł

Masaż gorącą czekoladą

Masaż ten jak sama nazwa mówi jest zabiegiem w którym stosujemy czekoladę. Różnorodność bogatych składników zawartych w czekoladzie, między innymi żelazo, wapń, cynk czy kofeina mają zbawienny wpływa na naszą skórę. Masaż gorącą czekoladą to zabieg łączący przyjemne z pożytecznym. Zabieg pozwala nie tylko uzyskać pozytywne efekty odbijające się korzystnie na ciele, ale również przynosi psychiczne ukojenie. Czekolada wykorzystywana w zabiegach działa silnie odprężająco i regenerująco. Odpowiada za poprawę krążenia krwi, redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie widoczności cellulitu.
Masaż gorącą czekoladą - całe ciało (90 min.) 200 zł

Masaż świecą

Masaż świecą to idealny zabieg dla osoby, która pragnie głęboko się zrelaksować a zarazem rozluźnić spięte mięśnie. Zabieg pozwala nie tylko uzyskać pozytywne efekty odbijające się korzystnie na ciele, ale również przynosi psychiczne ukojenie.
Masaż świecą plecy (30 min.) 100 zł
Masaż świecą całe ciało (60 min.) 160 zł
Masaż świecą całe ciało (90 min.) 200 zł