Zabiegi na ciało Purlés

Purlés jest połączeniem sił natury i tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata oraz innowacyjnej myśli biotechnologicznej. To kompletna terapia wellness zapewniająca doznanie wyjątkowego relaksu oraz szybkie i widoczne efekty. Pozwala przeobrazić zabieg kosmetyczny w ceremonię, czyniąc z niego unikalne przeżycie duchowe niczym podróż w krainę piękna, doskonalącą nie tylko urodę, ale również poruszającą zmysły. Purlés zapewni przeniesienie świadomości w świat tajemniczych, różnorodnych i inspirujących wrażeń.
Kosmetyki Purlés powstają we francuskim laboratorium, spełniającym najwyższe standardy produkcji. Ich obecność na rynku kosmetycznym poparta jest długoletnim doświadczeniem  naukowców, skrupulatną kontrolą jakości oraz niezależnymi testami dermatologicznymi. System wnikliwych ekspertyz oraz innowacyjne technologie to symbole laboratoryjnej gwarancji Purlés, które decydują o wysokiej jakości, wydajności i najwyższej skuteczności powstałych produktów. Zadowolenie naszych Klientów oraz troska o ich bezpieczeństwo, stanowią dla nas wartość nadrzędną.

Sprawdź wolne terminy

i zapisz się online lub telefonicznie

Sprawdź terminy

PURLES - COFFE AND CHOCOLATE CEREMONY – Zabieg na ciało odchudzający i antycellulitowy na bazie kawy i czekolady.

Wyjątkowa ceremonia nasycona niezwykle pobudzającym aromatem kawy. Przeznaczona dla osób borykających się z wiotką skórą i cellulitem oraz dla skóry pozbawionej jędrności.

Jak wygląda zabieg COFFE AND CHOCOLATE CEREMONY?

Zabieg rozpoczyna się od wykonania czekoladowego peelingu, wzbogaconego solą morską, który skutecznie usuwa warstwę rogową, przyspieszy metabolizm, wygładza i wzmacnia sprężystość skóry. Następnie wykonywany jest specjalny masaż odchudzający, na bazie czekoladowej galaretki, która dzięki teobrominie, stanowi efektywny sposób na walkę z cellulitem.
Kluczowym elementem rytuału jest aksamitny okład o wysokiej zawartości kofeiny. Maska poprawia mikrokrążenie i rozbija nagromadzoną tkankę tłuszczową, ponadto znacząco wpływa na poprawę jędrności i elastyczności skóry.

PURLES - COFFE AND CHOCOLATE CEREMONY 220 zł

PURLES GOLD AND PEARLS CEREMONY – zabieg ze złotem i kawiorem.

Luksusowa ceremonia pielęgnacyjna na ciało rekomendowana dla każdego typu skóry, a w szczególności dojrzałej z utratą elastyczności oraz skóry odwodnionej. Holistyczna pielęgnacja wygładza ciało, czyni je jedwabiście gładkim, lśniącym  i otulonym zmysłowym zapachem.

Jak wygląda zabieg GOLD AND PEARLS CEREMONY?

Zabieg rozpoczyna się boskim peelingiem ze złocistymi drobinkami i cząsteczkami bursztynu, który wygładzi i przywróci aksamitność skórze. Doznanie subtelnej rozkoszy zapewni relaksujący masaż, wzmacniający uczucie błogości oraz rozluźni mięśnie. Kolejnym etapem jest maska z kawiorem, który stanowi niekończące się bogactwo witamin A, B, D, pierwiastków śladowych oraz aminokwasów. Skóra po zabiegu jest wyraźnie odmłodzona, ujędrniona, promienieje oprószona drobinkami złota i pereł.

PURLES GOLD AND PEARLS CEREMONY 220 zł